O nas

Surftop to polska szkoła windsurfingu działająca obecnie na terenie Chorwacji. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń windsurfingowych dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

 Działamy od 2000 roku współpracując z różnymi firmami i biurami podróży. W latach 2000-05  baza biura podróży „FUNCLUB”, w której prowadziliśmy szkolenia windsurfingowe, mieściła się na półwyspie Peljesac w Pernie, niedaleko miasteczka Orebic, naprzeciw malowniczej wyspy i miasta Korcula.

Następnie przez cztery kolejne lata prowadziliśmy w Pernie szkolenia indywidualne, korzystając ze sprzętu i zaplecza zaprzyjaźnionej bazy prowadzonej przez Chorwatów.

W roku 2010 nasza szkoła ze swoim już sprzętem ruszyła na podbój najbardziej ekskluzywnego miejsca w Chorwacji – jeśli chodzi o windsurfing – miejscowości Bol na wyspie Brać. Spot ten charakteryzuje się doskonałymi wręcz warunkami wietrznymi, ponieważ wieje tam prawie codziennie 4-5 Bft przez kilka godzin, ale ogromne koszty dzierżawy miejsca na plaży skutecznie nas zniechęciły do dalszej działalności w tamtej okolicy.

W trakcie dwóch sezonów 2012 i 2013 wraz z biurem podróży Funclub organizowaliśmy młodzieżowe obozy windsurfingowe w Baska Voda na Riwierze Makarskiej.

Szkoła w sezonie letnim będzie od 1 sierpnia do 30 września usytuowana na Półwyspie Peljesac w pobliżu miejscowości Orebic/Kuciste. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji apartamentów!

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.